Zimní dovolená ve Val d'Isère od SMART travel

Jste opravdový lyžařský nebo snowboardový maniak? Milujete freeride a vaším snem je sjíždět nekoneční pláně po pás v čerstvém prašanu? Pak musíte navštívit Val d´Isére a zažít lyžování ve Francii na vlastní kůži. Toto francouzské lyžařské středisko leží 5 km od hranice s Itálií v nadmořské výšce 1850 m na hranici Národního parku Vanoise. Na místní černé sjezdovce Face de Bellevarde se jel olympijský sjezd mužů v rámci zimních olympijských her v Albertville v roce 1992.

V současnosti je Val d´Isére považováno za mekku freeride všech náročností - najdete zde 10 000 hektarů sjezdovek a terénů pro snowboarding a podle mnohých jde o nejkrásnější terény v celých Alpách a jedny z nejlepších na celém světě. Říká se, že kdo nejezdil freeride ve Val d´Isére, nezažil pravý freeride.

Pokud si chcete svoji vysněnou dovolenou opravdu užít a nechcete se stresovat zajišťováním ubytování, dopravy a stravy, zvažujete pravděpodobně variantu jet do Alp s cestovní kanceláří. Velký výběr lyžařských zájezdů do francouzských Alp nabízí cestovní kancelář SMART travel. Vybrat si můžete zájezdy s dopravou i po vlastní ose, se stravou i bez stravy, prostě tak, jak to nejlépe vyhovuje vám.

SMART travel patří mezi ty časem ověřené cestovní kanceláře, která vám kromě zprostředkování lyžařského či snowboardového zájezdu poskytne široký servis před, během i po zájezdu. Pokud netoužíte na své dovolené po nepříjemném překvapení, nepodceňujte výběr cestovní kanceláře, se kterou dovolenou strávíte a které svěříte své peníze. Se SMART travel nešlápnete vedle.

Kromě lyžování ve Francii nabízí cestovní kancelář SMART travel i další populární lokality, ze kterých si určitě vybere každý. Pokud nechcete cestovat až do Francie, můžete si vybrat některé vyhlášené středisko v Itálii, Rakousku, nebo Švýcarsku. Pokud neradi cestujete daleko, tak pro vás bude zajímavé lyžování v Rakousku, které má hlavní výhodu ve své blízkosti od Česka - za pár hodin jste na svahu Alp.

Není rozhodně náhoda, že každý, kdo jednou zkusil lyžování v Alpách, už nechce lyžovat jinde. Zážitek z francouzských Alp se nedá srovnat s ničím, co naleznete u nás doma. Zkuste Francii s ověřenou cestovní kanceláří SMART travel.

Článek je inzerce, autor webu za jeho obsah nenese odpovědnost.